آقای شهیدی محلاتی ! درهای بسته بوی درهای بسته طاغوت را میدهد !!!

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوستان . طاعات و عباداتتون در این ماه پربرکت قبول حضرت حق باد انشاالله

شهادت مولای متقین و امیرمومنین حضرت علی بن ابیطالب(ع) بر فرزند برحقش حضرت ولی عصر(عج) و شیعییان و شیفتگان طریقش تبریک عرض کرده و وصال بحقش با ولادت در کعبه و شهادت در مسجد راهنمای راهت تان باد .

یاعلی ! بار دگر اعجاز کن !    دستهای کوفیان را باز کن !

در این روزها بازهم درهای مدیران بنیاد نشین (بنیادشهید و امور ایثارگران مرکزی کشور) بروی ایثارگران بسته شد تا دوباره طاغوت نشینی طاغوتیان بر عرصه قدرت تداعی گر ذهن مان گردد ! ما انقلاب کردیم تا خوی و روش طاغوتی از کشور رخت بربندد نه اینکه در مجموعه بزرگترین نهاد انقلابی کشور (بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور) درها بروی ایثارگران بسته باشد !!

اینکه جانباز 70% قطع دوپا نتواند از درب اصلی بنیاد شهید مرکز از تشکیلات خودساخته هاتف نتواند عبور کند تا مدیران ارشد بنیاد را زیارت کرده و طرح مشکلات عدیده خویش کند چه بوئی میدهد ؟؟ جز بوی طاغوت نشینی و طاغوت گری ؟ آیا بزودی شاهد طغیان طاغوت گری خواهیم بود ؟ 

بزرگان جهاد و شهادت در مکتب جبهه به ما آموختند تا حق جو و حق پرست و پیرو مکتب بزرگ الهی حزب الله باشیم نه دچار انحرافات گروهی چپ و راستی شویم !! امروز اصطلاحات اصلاح طلبی ، اصولگرائی و ....... دیگر رواح پیداکرده و هرروز جبهه هائی از گروه های فکری سیاسی کشف کرده و به جامعه عرضه میدارند و غافل شده اند راه خدا یک حزب دارد و حزب الهی حزب الله است و بس !! پس اختلافات فکری و سلیقه ای که باعث دوری از همدلی و وحدت گردد همگی بوی انحطاط و دوری از وحدت الهی میدهد ! بیائید پیرو مولایمان حضرت علی (ع) در مکتب حزب بزرگ الهی ((حزب الله)) باشیم همانطور که همرزمان شهدای ما بودند .

ماه مبارک رمضان در حالی رسید که سفره های مردم بوی گرانی و تورم میداد ! ولی افسوس که در این ماه هم توانمندان به فکر طبقه آسیب پذیر و فقرا نبودند ! هرچه را ما شاهد بودیم جز برکت الهی نبود چون از رحم به فقراء خبری نبود ! چه زیبا بود در این ماه اگر توانمندان به ضعفاء و بیکاران جوان زمینه کار و سرمایه و ازدواج سهل را از سفره پربرکت خوان نعمت خویش می بخشیدند تا هم در این ماه رحم و مروت را ترویج کنند و هم درهای رحمت الهی را بسوی خویش بگشایند .

ظلم به جانبازان بسیجی و سرباز سپاه بازهم ادامه دار شد و لایحه جامع ایثارگران در باب مقررات قانونی مالی و معیشتی چه از طرف سرداران عزیز سپاه و چه از طرف بنیاد شهید و امور ایثارگران در اجراء بازهم نادیده انگاشته شد تا بازهم رهنمودهای حضرت آقا نادیده انگاشته شود و گوش شنوائی پیدا نشود !!    

/ 0 نظر / 98 بازدید