بزرگ انقلاب تاریخ بشریت را مولایم رقم زد !

بنام الله تنها بی نیازی که همه نیارمند اویند !

محرمی دگر از پی محرم 61 هجری فرا رسید و دلها را محرمی ، سپس حسینی(ع) و عاشورائی و کربلائی کرد !! سلام بر محرم . سلام بر عاشورا و سلام برکربلا و سلامی رساتر بر مولایمان حضرت ابی عبدالله الحسین(ع) و یاران  باوفایش که با خون خویش بیمه کردند اسلام را و تشییع را !!! سلام بر دوستانی که گهگاهی مزاحم اوقات شریفشان میشدم و اینک بعد از نزدیک به یکسال دوباره توانسته ام خدمتشان رسیده و عرض ارادت و سلامی داشته باشم . عاشورا روز پیروزی خون بر شمشیر است و بشریت را به این روز نیازیست که با تکیه بر آن فریاد زنند : هیهات من الذله !!!

حال ای آزادگان عصر ما برخیزید به تاسی از سرور آزادگان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و قیام آزاده اش بر جهانخوران بشورید که بزرگ فلسفه مرام حسین(ع) است !!

کربلا سرزمین تبیین آزاده مردیست و بزرگ قبله آزاده مردان ! پس ای کربلا بر خود ببال بر بزرگ مردان بر سینه خفته ات چون حضرت عباس ابن علی ابن ابیطالب (ع)بزرگ علمدار قیام عاشورا و پیر دربار ولایت حضرت حبیب ابن مظاهرت  و نیک گرامی دار فرزند رسول الله و فرزند شش ماهه در سینه خفته اش را و مفتخر باش که چنین دلاوران بی نظیر تاریخی بر تو آرام گرفته اند ! 

 

یا ابا الحسن یا حجت الله علی خلقه . در این مصیبت عظما تسلیت حقیرانه ما را پذیرا باش و درود خداوند و سلام ما را قبول فرما ! دعا فرما تا ما شعور حسینی را به شعار حسینی ترجیح داده و سرلوحه زندگی خویش قرار دهیم ! یا حسین کربلا !  التماس دعا

/ 2 نظر / 56 بازدید
لبخند زندگی

__________▓▒▒▓ ______▓▒▓_▓▒▒▓_▓▒▓ _____▓▒░▒▓__▓__▓░▒▓ _____▓▒▒▓_▓▓_▓▓_▓▒░▓ ___▓▒░▒▓_▓░▒▓_▓▓_▓▒▓ ___▓▓___▓▒░▒▓_▓▓_▓▒▒▓ ___▓_▓_▓▒▒▓_▓▒▒▓_▓▒▓ __▓__▓▒▓_▓▓__▓▒▒▓_▓▒▓ _▓▒▓_▓░▒▓__▒▓_▓▒▓_▓▓ ▓▒▒▓_▓▒░░░░▒▓_▓▓_▓▒░▒▓ ▓▒░▒▓_▓▒░░░▒▓_▓_▓▒░░▒▓ ▓▒░▒▓_▓▒░░░░▒▓_▓▒░░▒▓ _▓▒▒▓___▓▒░▒▓_▓▒░░░░▒▓ __▓▓_▓▒▓______▓▒░░░▒▓ _____▓▒░░░░▒▓_▒▓░░▒▓ ____▓▒░░░░░░▒▓█▓▒░▒▓ ____▓▒░░░░░░▒▓█_▓▒▓ _____▓▒▓_▓▒░▒▓█ _________▓▒▒▓_█ __________▓▒▓_█ _______________█ _████_________█ __█████_______█ ___████________█ ____█████______█ _________█______█ _____███_█_█__█ ____█████__█_█ ___██████___█_ ____████____█ پست جدید گذاشتم خوشحال میشم به وبم سربزنی