السلام علیک یا مولای یا اباعبدالله الحسین (ع)

با سلام برای حاج سید مرتضای عزیز(سفیرشهداء)دعا بفرمائید این فرزند شهید و جانباز دلاور از امروز حالش بهم خورده و بستری شده اند و داره پرپرمیزنه البته خودش خوش بحالش میشه ولی ما چی ؟ ما هم ای خدا دل داریم هرروز که میگذرد یاران به مقصد رسیده و بر سر سفره عندربهم یرزقون قهقهه میزنند و ما تنهاترشده و خلاء شهدای زنده رو هرروزبیشتر از دیروز احساس می کنیم ! خدایاتو نیک آگاهی که جامعه جوان ما هرروزتشنه تر برای وجود سیدمرتضی ها میشوند و نفس این عزیزان برای جامعه اسلامی نعمت بزرگی محسوب میشود با اینکه حاجی گرینف ها راحت تر گردن کلفتی می کنند و از دردسر هزینه های درمان جانبازان راحت شده اند و راحت تر هم میشوند الهی انشاالله که حاجی گرینف ها را خودت هدایت کن و گرنه ریشه کن فرما ! اما لپ کلام اینکه برای مدیر وبلاگ(این است جواب خون مقدس شهدا و جانبازان ؟)حاج سید مرتضی یک دعای حسابی لازم است تا خداوند و عافیت و سلامتی به این فرزند شهید و جانباز دلاور عنایت بفرماید بحق جد بزرگوارشان حضرت ابی عبدالله الحسین(ع) انشاالله امن یجیب الدعاء و ...... ! التماس دعا (جانبازربذه نشین)


عزیزی برای حقیر روسیاه پیام گذاشته بود و شب چله را یادآور شده بود که با احترام تمام به عقاید و اندیشه ها چون حقیر معتقد و پایبند به عقاید شخصی خویش هستم و آنکه در تواریخ نقل شده است که کاروان آزادگی حضرت اباعبدالله الحسین(ع)در معیت بزرگ پیام رسان عاشورا حضرت زینب(س)و دختر رعنای آنحضرت یعنی حضرت رقیه(س) راهی شام است و در این راه مصائب بسیاری را متحمل گردیده اند که قابل تامل و دردناک می نماید ما چله را هم نگرفتیم و در مصائب حضرت صاحب الزمان(عج)خود شریک میدانیم بنابر این همراه با نوای حضرت حجت(ع)ما نیز فریاد میزنیم : یا حسین(ع)    

هنوز کلام بزرگ بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) بر گوش است که فرمودند : نگذارید پیشکسوتان جهاد وشهادت در پیچ و خم زندگی روزمره خویش بفراموشی سپرده شوند !  و هنوز که هنوز است فرزند خلفش دائماً سفرش عزیزان ایثارگر و خانواده های عظم شهدا ء را به مسئولان ارشد و .... میفرمایند ولی گوشهای شنوائی نیست  اطاعت از ولایت فقیه را گوئی شعاری بیش نیست و شنوائی هم نمی یابد !  دردنامه این جانباز عزیز نیز حکایتی از این نوع است که گوش شنوائی می طلبد ولی ما به سبب تکلیف شرعی آن را  منتشر می کنیم البته به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا منطقه چهار محال بختیاری ) شاید خدا را چه دیدید گوش شنوائی پیدا کرد ؟ علی رغم تاکیدات بزرگ بنیانگذار انقلاب اسلامی  حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص رسیدگی به امور ایثارگران، متاسفانه در رسیدگی به مشکلات این قشر موثر از جامعه، هنوز کوتاهی و قصور صورت می گیرد که برای آن ها چاره ای جز دست بردن به قلم و درددل با رسانه ها و افکار عمومی باقی نمی ماند  !                                                                                                  

 حضرت امام خمینی(ره) می فرمایند: بردست اندرکاران نظام است که همه ذوق، استعداد و توان خود را در هر چه بهتر رسیدن به امور معنوی و مادی، ارزشی و فرهنگی این یادگاران هدایت و نور به کار گیرند و از خدمات بی شائبه و بی منت به آنان دریغ نکنند که هر چه انقلاب اسلامی ایران دارد از برکت مجاهدت شهدا و ایثارگران است.                                    

مقام معظم رهبری نیز در بیانات حکیمانه خویش فرموده اند: با عنایت به نقش ارزنده شهدا و ایثارگران در طول هشت سال دفاع مقدس و با توجه به فداکاریها و ایثار و از جان گذشتگی های ایشان در پاسداری از اصل انقلاب، موجودیت نظام و حفظ تمامیت ارضی و استقلال کشور اسلامی مان، وظیفه همه مسئولین و خدمتگزاران نظام است تا در جهت حفظ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، و تکریم و تجلیل از مقام شامخ شهدا و ایثارگران و خدمت صادقانه و خالصانه به یادگاران معظم شهدا و ایثارگران از هیچ کوششی دریغ نورزند .                                                                                                       

 به گزارش خبرنگارخبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)-منطقه چهارمحال و بختیاری-یکی از جانبازان دوران دفاع مقدس که برای وی مشکلی حادث شده و نگران کوتاهی و قصور مسئولین و اجحاف حق در مورد خود می باشد، با ارسال نامه ای سرگشاده به دفتر خبرگزاری(ایسنا)، از برخی مسئولین نظام جمهوری اسلامی گلایه کرده و درخواست رسیدگی عاجل و جدی به مشکل خود از طریق مسئولین ذیربط گردیده است.                                                                                      

گلایه یک جانباز شیمیایی از کارافتاده از مسئولین قضایی

در این نامه آمده است : بنام یگانه قاضی حاکم و شاهدی که عالم محضر اوست  . مسئولان ارشدنظام اسلامی  !  استمداد عاجزانه یک جانباز شیمیائی ازکار افتاده کلی از مسئولین قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران  . کسی که هشت سال در پیچ و خم دادگاه و دادسرا نتوانسته است دادخود را بگیرد  ،  درکشورشما فریادتظلم خواهی خود را کجا می برند ؟  میخواهم با این فریاد تظلم خواهی حجت را بر شما تمام کنم  !  جانبازی هستم که در چهارده سالگی شیمیائی شده ام و در حال حاضر به تائید مراجع رسمی از کار افتاده کامل  میباشم  ، سرپرست چهارفرزندصغیرهستم  که سه تن آنها با تجربه یتیمی سردرسایبان  گرفتاری های زندگی فراهم شده  خود دارند !  زمینی را که به اقساط از طرف اداره محل کار همسرم دریافت نموده بودیم به امید داشتن یک سرپناه در یک بازی کلاهبرداری به نام مشارکت باختیم  و تنها اقساط زمین و هزینه های پیگیری قضائی و حق وکیل که با اخذ وامهای بانکی تامین نموده ایم بر دوشمان مانده و در یک روند غیرمعقول دادرسی هرگزدادما گرفته نشده و این حکایت هشت سال نمایش دادرسی تمام زندگی ما را تحت شعاع قرار داده است  ! جانبازی از کارافتاده کامل با پنج سر عائله خود ، اسباب خانه خود را بردوش کشیده وهمه ساله به مستاجری از این خانه به آن خانه نقل مکان می کند  !  من از هیچکس نه خانه میخواهم نه امکانات بلکه به مدعیان عدالت می گویم : چرا در این سیستم عدالت گستری شما هشت سال است که داد مظلوم از ظالم گرفته نمی شود  ؟  پرونده من اینک در بعد از یک نوبت رای به ضرر حقانیت در دادگاه بدوی و یک نوبت رای به نفع حقیقت در دادگاه تجدیدنظر ، در دادگستری استان تهران هنوزمفتوح و نگاه عدالت گستر و منصفی را می طلبد که به این بیداد چندین ساله خاتمه بخشد ، آیا کسی هست که به گرفتن حق مظلومی کمک کند ؟  خبرگزاری ایسنا (منطقه چهارمحال بختیاری)آمادگی دارد که جزئیات این موضوع را به منظور پیگیری در اختیار مسئولین مربوطه قرار دهد . 

این هم نمونه ای دیگر از عدم اطاعت  ولایت عظمای فقیه و دلسردکردن امت مسلمان ایران عزیز و فراموشی ایثارگران که بنظر این اعمال و حرکات از ........ بر می آید که اعمالشان دلسردکردن امت حزب الله ایران عزیز را از نخستین دم های پیروزی انقلاب گهربار اسلامی ایران بوده است نظر شما چیست ؟