بسم الله الرحمن الرحیم  سالها گفته ام و بازهم عرض میکنم که منافقین به رده های مدیریتی کشور نفوذ کرده اند و برنامه براندازی خود را از درون نظام میخواهند پیش برند ولی تا بحال نفهمیده اند که این نظام الهی را خدا و عنایت حضرت ولی عصر(عج) و پرچم ولایت زنده نگهداشته و خونهای مقدس شهدا بیمه کرده است و خداوند انشاالله مکر هایشان را  به خود باز خواهد گرداند ولی حزب الله را بیداری می طلبد که سرباز خدا باید همیشه بیدار باشد تا میراث گرانبهای شهیدان را پاس بدارند و اندک غفلتی چپاولهائی را می آفریند که در پیشگاه عدل الهی باید پاسخگو باشند !  منافقین و منحرفین در این چند وقت اخیر وقایعی را آفریدند که دل حضرت ولی عصر(عج) و حضرت امام خامنه ای را بدرد آورد گوئی این فرزند خلف مولایم حضرت اباعبدالله الحسین(ع) را و نظام برگرفته از خونهای مقدس شهدا را مورد هدف خویش قرار داده اند ! حزب الله بیدار باش عرض میکنم که حضرت ماه را گوئی تنهائی فرا گرفته است و هدفشان بی کفایت نشان دادن نظام است مبادا غفلت کنیم و خواب در رباید !

تا بحال از خود می پرسیدم که این دسر های 44میلیون تومانی را چه کسانی صرف می کنند ؟ حتما دروغ است والا که دسر و بستنی های میلیونی را کسی نمی تواند نوش جان کند ولی زهی افسوس در حالیکه در این کشور مادر 5 جانباز در زیرزمینی اجاره ای زندگی می کند که شهرداری انباری محسوبش می کند و ظفرعلی افغانی که برای دفاع از کیان ایران اسلامی جان خود را در طبق اخلاص نهاد و در آخر عمر خویش سر از حمامی متروکه در آورد و دیگرجانباز دلاورمحمد رفیعی نژاد که مدتهاست شرمنده اهل و عیال خویش است و آواره جنگلها و ..... !!! اختلاس سه هزارمیلیاردی رخ می دهد که شاخ در میاوریم  ! آری با این پولها میشود دسر44 میلیون تومانی هم خورد !    

درمیان نامه های مولایم حضرت امام علی(ع)که به شریح ابن حارث نوشته و در نهج البلاغه نقل شده، شریح، قاضی امیرمؤمنان علیه السلام در عصر حکومت ایشان، خانه ای برای خود به 80 دینار خرید. این گزارش که به امام رسید، وی را احضار کرده، به او فرمود: «به من خبر رسیده که خانه ای به قیمت 80 دینار خریده و آن را قباله کرده ای و بر آن شهود و گواه گرفته ای. شریح پاسخ داد چنین بوده است ای امیرمؤمنان. امام علیه السلام نگاه خشم آلودی به وی کرد و فرمود: ای شریح، به زودی کسی به سراغت خواهد آمد که نه قباله ات را نگاه می کند و نه از شهودت می پرسد. تو را از آن خارج می کند و تنها تو را به قبرت تحویل می دهد. ای شریح، بنگر این خانه را از ثروت غیر خود نخریده و یا بهای آن را از غیر مال حلال خود نپرداخته باشی که هم در دنیا و هم در آخرت خود را زیانکار کرده ای.»  اول امام شیعیان ادامه داد:« آگاه باش اگر هنگام خرید خانه نزد من آمده بودی، نسخه قباله را بدین گونه می نوشتم که دیگر در خریدن خانه ای حتی به بهای یک درهم یا بیشتر علاقه به خرج ندهی. نسخه قباله این است: این چیزی است که بنده ای ذلیل از مرده ای که آماده کوچ است خریداری کرده. خانه ای از سرای غرور در محله فانی شوندگان و در کوچه هالکان. این خانه به چهار حد منتهی می گردد: یک حد آن به آفات و بلاها می خورد و حد دوم به مصائب و حد سوم به هوا و هوس های سست کننده و حد چهارم آن به شیطان اغواگر منتهی می شود و در خانه همین جا است... .» و البته این شیوه زندگی کارگزار است و ایشان و سایر معصومین بر تحصیل ثروت مشروع، اشخاص غیرمسئول و عموم تاکید داشته اند. اما در بلاد مسلمین، کارگزار باید ساده ترین شکل زندگی را داشته باشد، کما اینکه امام اول شیعیان با چاه های متعددی که کشف کرد و نخلستان هایی که بنا نهاد و وقف کرد و تا پیش از وقف جزو بیت المال نیز نبود، می توانست با اموال خودش شاهانه زندگی کند ؟!

 اما حکم مولایم حضرت امام علی(ع) در برخورد با خیانتکاران و چپاولگران بیت المال (کم یا زیاد) که افزایش سنگین اموال را بیانگر آن می دانند چیست ؟ ایشان در نامه بیستم - که خطاب به زیاد بن ابیه، جانشین عبدالله بن عباس، والی بصره، نوشته شده - او را از خیانت بر بیت المال برحذر می دارد و می نویسد: «و إنّی اُقْسِمُ باللهِ قَسَماً صادَقاً، لئِن بَلَغَنی أنّکَ خُنْتَ مِن فی ءِ المسلمین شیئاً صغیراً أوْ کبیراً، لَأَشُدَّنَّ علیکَ شَدَّةً تَدَعُکَ قلیلَ الوفر، ثقیلَ الظَهْرِ ضئیلَ الأمرِ؛ همانا من، براستی به خدا سوگند می خورم که اگر به من گزارش کنند که در بیت المال، خیانت کردی، کم و یا زیاد، چنان بر تو سخت گیرم که کم بهره شده و در هزینه عیال، در بمانی و خوار و سرگردان شوی.» و این کمترین حد برای کسی است که تمام مال را بازگرداند، توبه کند و در مقام انکار بر نیاید ! 

 محمدرضا زنوزی مطلق کیست ؟ آینده نیوز : در واکنش به ادعای وی مبنی بر عدم دریافت هیچ گونه رانت و تسهیلات خاص از دولت احمدی نژاد، سندی مربوط به نامه وی به شخص احمدی نژاد درباره دریافت سهمیه ماهیانه 65 هزار تنی شمش از تولید فولاد خوزستان می باشد که با دستور عجیب احمدی نژاد مبنی بر عمل فوری و اعلام نتیجه همراه شده است. توضیح اینکه ما به التفاوت قیمت هر کیلو از این فولاد در بازار، حدود 130 تومان می باشد که برای 65هزار تن معادل 8 و نیم میلیارد تومان در ماه و بیش از 100میلیارد تومان در سال می باشد و اکنون باید پرسید این موضوع معنای رانت ندارد؟

 آینده نیوز: در حالی که محمدرضا زنوزی مطلق، تریلیاردر نزدیک به رئیس جمهور اخیرا دریافت هرگونه رانت و تسهیلات خاص از دولت را تکذیب کرده است، "آینده" اقدام به انتشار سندی عجیب از دستور احمدی نژاد برای در اختیار گذاشتن محموله ای عظیم به وی می کند ! 

 محمدرضا زنوزی مطلق که خود را یک کارآفرین برجسته معرفی می کند و در مصاحبه های وی از ثروت 12 هزار میلیارد تومانی او سخن گفته می شود، در دهه هفتاد فعالیت خود را با یک سوله 500 متری در استان آذربایجان غربی شروع کرد و امروز صاحب ده ها کارخانه و مجموعه بزرگ اقتصادی است؛ اما رشد خیره کننده ثروت وی در دولت احمدی نژاد رخ داد و او که مالک اصلی بانک گردشگری و صاحب 24 درصد بانک سامان است ، ادعا می کند تاکنون هیچ گونه رانت وتسهیلاتی دریافت نکرده است. البته زنوزی توضیح نمی دهد تا کنون چند شغل ایجاد کرده و مجموع تولید واحدهای وی چقدر است و بدهی های بانکی وی چگونه تعویق می شود و مسایلش با نهادهای نظارتی چگونه مختومه می گردد !

 هرچند هنوز زمان مناسب برای شفاف شدن فعالیتهای زنوزی فرا نرسیده، اما آینده در واکنش به ادعای وی مبنی بر عدم دریافت هیچ گونه رانت و تسهیلات خاص از دولت احمدی نژاد، سندی مربوط به نامه وی به شخص احمدی نژاد درباره دریافت سهمیه ماهیانه 65 هزار تنی شمش از تولید فولاد خوزستان می باشد که با دستور عجیب احمدی نژاد مبنی بر عمل فوری و اعلام نتیجه همراه شده است . توضیح اینکه ما به التفاوت قیمت هر کیلو از این فولاد در بازار، حدود 130 تومان می باشد که برای 65هزار تن معادل 8 و نیم میلیارد تومان در ماه و بیش از 100میلیارد تومان در سال می باشد و اکنون باید پرسید این موضوع معنای رانت ندارد؟

در حالیکه برای درمان جانبازان و خانواده معظم شهدا و ایثارگران بودجه نداریم !!! در حالیکه برای رفع بیکاری میلیونها جوان مستعد بودجه کافی و وافی نداریم !!! در حالیکه آمار طلاق روز بروز بعلت مشکلات اقتصادی بیداد می کند شنیدن این خبرهای دردناک اختلاس کلان و رانت خواری چه معنی می دهد ؟ جز ناسالمی دستگاههای مدیریتی دولت ؟ آقای رئیس جمهور ! تا بحال وقت کرده ای که به درد اون جانباز شیمیائی که با حقوق ناچیز حالت اشتغال و 3 فرزند دانشجو و دانش آموز فکر کنی ؟ تا بحال وقت کرده ای  که به درد دل آن مادر شهیدی که تنها فرزندش را برای دفاع از کیان ایران اسلامی تقدیم کرده است و اینک به بیماری آلزایمر دچار است و برای تهیه داروهایش اعانه از مردم جمع می کنند بنشینی ؟ آقای رئیس جمهور شما فقط رئیس جمهور امثال آقای محمدرضا زنوزی مطلق ها هستید ؟ آیا میدانید که جانباز محمد رفیعی نژاد چهارماه است که سرگردان بدنبال سرپناهی برای زن و فرزندش است و آواره جنگلهای گرگان و جوابگوئی نمی یابد ؟ آیا میدانید که هزینه داروهای جانبازان چگونه پرداخت میشود ؟ اگر نمی دانید بدا بحال شما و اگر میدانید این امر را به چه کسانی سپرده اید ؟ جناب آقای رئیس جمهور ! ما را با شما عهدی اخوتی نیست جز تابع ولایت عظمای فقیه حضرت امام خامنه ای بوده و هستیم و تا پای جان بر این عهد خویش ایستاده ایم اکنون که عملکرد شما باعث شده حضرت امام ما و خانواده معظم شهدا و جانبازان خون بدل شوند دیگر عهدی  با شما باقی نمی ماند ! خوب به دور بر خویش بنگردید و الا ره گمکرده را مانید که در میان راه دنبال چاره میگردد ! اصحاب منحرف را ازخود برانید قبل از آنکه حرمتها بیش از این بشکند و دلهای مردم خداجوی حزب الله را نشکنید ! مولایم حضرت علی(ع)فرمودند که هیچ کاخی ندیدم مگر اینکه در کنارش کوخی دیدم و هیچ مظلومی ندیدم مگر اینکه ظالمی حق اش را خورده باشد !

هنوز پیرمرد 81 ساله با آن تن نحیف ته چاه زغال می رود تا برای هزینه درمان پسر جانبازش، خرج درمان داشته باشد، هنوز جوان جانباز شیمیایی در خرابه ها و پیرمرد جانباز نابینا در حمام زندگی می کند، هنوز ابوالفضل خانه ندارد، هنوز دختر خردسال با پدرش بنایی می کند، هنوز شهید زنده شهرمان یک پرستار ندارد و خانواده اش دومین دهه را بدون غذای گرم سپری می کنند و هنوز باشرف های شهرمان کلیه فروشی می کنند و دیگران برای پر شدن شکم تن فروشی می کنند و البته هنوز هستند کسانی که بسیاری از شب ها گرسنه سر بر بالین می گذارند و با مشاهده این وضعیت هنوز ایمانشان را نباخته اند و حین سجده، بینی شان را با پیشانی شان بر زمین می سایند و شکر خدایی را می کنند که خیلی صبر دارد که عذابی الیم را برای گروهی نازل نمی سازد ! 

بر دیوارهای این تهران عزیز نیک بنگرید ببینید که چه نوشته اند :  کلیه فروشی ! شماره تلفن ها ی متعدد نوشته شد حکایت از چه می کند ؟ آگاه باشید که بلای بزرگ فقر چه بر سر مردم ما می آورد و عده ای بستنی های طلائی میخورند  ! خوش بحالتان ای شهیدان که رفتید و این چنین مناظری را ندیدید !