‌گویند: روزی یکی از انبیای الهی در گذر خود به مردی پیر و فرتوت برخورد که برای خود جایگاهی در بالای درختی کهن سال ساخته بود و در آن به عبادت خدا مشغول بود. سر سخن را با او باز کرد و در نهایت پرسید: حالا چرا اینجا زندگی می‌کنی؟

گفت : جوان که بودم در عالم رؤیا به من خبر دادند که بیش از 900 سال زندگی نخواهم کرد ، لذا حیفم آمد که این عمر کوتاه را به جای عبادت ، در راه ساختن خانه و کاشانه تلف کنم .

آن نبی گفت : اما به من خبر رسیده که زمانی خواهد رسید که در آن زمان مردمان بیش از 80  یا 90 سال عمر نخواهند کرد اما برای خود قصرها و برج‌ها می‌سازند.

او گفت : ای بابا، اگر عمر من 90 سال بود که آن را با یک سجده سپری می‌کردم.

ماجرای مسجد و ملا و شراب فروش !

سرمایه داری در نزدیکی مسجد قلعه فتح الله کابل رستورانی ساخت که در آن موسیقی و رقص بود و برای مشتریان مشروب هم سرو می شد .

ملای مسجد هر روز در پایان موعظه دعا می کرد تا خدا صاحب رستوران را به قهر و غضب خود گرفتار کند و بلای آسمانی بر این رستوران نازل!

یک ماه از فعالیت رستوران نگذشته بود که رعد و برق و توفان شدید شد و رستوران به خاکستر تبدیل گردید.

ملا روز بعد با غرور و افتخار نخست حمد خدا را بجا آورد و بعد خراب شدن آن خانه فساد را به مردم تبریک گفت و اضافه کرد: اگر مومن از ته دل از خداوند چیزی بخواهد، از درگاه خدا ناامید نمی شود.

اما خوشحالی مومنان و ملای مسجد دیری نپایید.

صاحب رستوران به محکمه شکایت برد و از ملای مسجد خسارت خواست!

ملا و مومنان چنین ادعایی را نپذیرفتند!

قاضی دو طرف را به محکمه خواست و بعد از این که سخنان دو جانب دعوا را شنید، گلویی صاف کرد و گفت : نمی دانم چه بگویم سخن هر دو را شنیدم :؟!  

یک سو مومنانی هستند که به تاثیر دعا و ثنا ایمان ندارند! وسوی دیگر مرد شراب فروشی که به تاثیر دعا ایمان دارد...!          پائولو کوئیلو

حقیر هم در این شب با عظمت لیله الرغایب برای ظهورحضرت صاحب الزمان مهدی(عج)دعا و برای خود نیز لیاقت سربازی در جوار آنحضرت را از درگاه خداوند متعال خواستارم ! التماس دعا از دعاهایتون مارا بی نصیب نفرمائید .

 
امام خمینی (ره) 23

بسم رب الحسین (ع)

السلام علیک یا روح الله

سالروز هجرت بزرگ بت شکن عصر بر رهروان طر  یقش  و فرزندان  مکتب اش تسلیت باد . بی تو ای  پدرداغ توداغدارتروجای توخالی تر است. به داغت  سوختیم وپروا نه وار بر گرد طریقت جا و د انه ا ت ((ولایت فقیه ))  پا یبندیم راهت را گرامی داشته  و رهرو ش هستیم  و برپیمان خویش پایدار! یادت گرامی و طریقت  پررهرو باد. همچنین سالروزعاشورای 15خرداد   بر خانواده  معظم شهداء وایثارگران عزیزتسلیت باد.«جا نبا ز ر بذه نشین»